تورهای ویژه

تور یک روزه کندلوس

دلایلی که باعث می شود روستای کندلوس را ببینیم 😍 #کندلوس روستایی‌ست باستانی که در ۷۵ کیلومتری #نوشهر و در بخش کجور قرار گرفته. از تهران تا این ییلاق ۲۲۰ کیلومتر است، یعنی حدود ۴ ساعت و نیم در راه هستید. از چالوس هم باید ۶۳ کیلومتر رانندگی کنید و کمتر از یک ساعت و نیم در راه باشید. ارتفاع این منطقه ۱۶۵۰ متر از سطح دریاست.
750000 ریال

تور هیجانی رفتینگ هراز

اوج هیجان در رودخانه خروشان هراز
2200000 ریال

تور زمینی وان ترکیه

تور 3شب و چهار روز 🤗 حرکت 5 شهریور از مازندران _ساری مسیر حرکت : ساری _ قائمشهر _بابل_آمل_تهران برگشت 10 شهریور 😃 خدمات: سه شب و چهار روز اقامت : هتل 4 ستاره بیمه توریستی لیدر کارت دار اتوبوس 25 صندلی vip تخت شو ترانسفر / و.... . 🏤 هتل 4 ستاره کاله گلد 🏢 .
13000000 ریال

گشت رصدی گرسماسر

⛺️ کمپ رصدی زیر آسمان پر ستاره 🌌 شب‌نشینی دور آتش و مرور افسانه‌های صورت‌های فلکی 🔭 آموزش رصد با چشم غیرمسلح و با تلسکوپ ☄️ تماشای بارش شهابی برساوشی (۴ روز پیش از اوج بارش) 📷 اختیاری: کارگاه عملی عکاسی از طبیعت، مناظر و آسمان شب مدرس: فرشاد شبستری
1950000 ریال

تنگه دار نوشهر

چرا تنگه دار؟ فرصت رودخانه نوردی و چالش با جریان آب در این رودخانه برای‌تان فراهم است. مکان بسیار خنکی برای آب‌بازی، آبتنی و تفریح در تابستان است. در حاشیه جنگل باصفای خانیکان قرار گرفته و امکان گردشی جنگلی و کمپ در طبیعت را نیز برای‌تان مهیا می‌کند. در فاصله کمی از شهرهای نوشهر و چالوس و جاذبه‌های تماشایی شمال ایران است. تنگ دار طبیعتی زیبا دارد و به دلیل وجود گیاهان و درختانی که شاخه‌های‌شان بر تنگه سایه انداخته است، از سایر هم نوعانش متفاوت است.
700000 ریال
اخبار
مسابقه اینستاگرامی همتاسفر - يكشنبه, 28 ژوئيه 2019
مسابقه همتاسفر ویژه مسافران همتاسفر ، جایزه ویژه تور رایگان برای منتخبین این مسابقه
جزییات