تورهای جدید

تور هیجانی رفتینگ هراز

اوج هیجان در رودخانه خروشان هراز
2200000 ریال

تور یک روزه کندلوس

دلایلی که باعث می شود روستای کندلوس را ببینیم 😍 #کندلوس روستایی‌ست باستانی که در ۷۵ کیلومتری #نوشهر و در بخش کجور قرار گرفته. از تهران تا این ییلاق ۲۲۰ کیلومتر است، یعنی حدود ۴ ساعت و نیم در راه هستید. از چالوس هم باید ۶۳ کیلومتر رانندگی کنید و کمتر از یک ساعت و نیم در راه باشید. ارتفاع این منطقه ۱۶۵۰ متر از سطح دریاست.
750000 ریال

گشت رصدی گرسماسر

⛺️ کمپ رصدی زیر آسمان پر ستاره 🌌 شب‌نشینی دور آتش و مرور افسانه‌های صورت‌های فلکی 🔭 آموزش رصد با چشم غیرمسلح و با تلسکوپ ☄️ تماشای بارش شهابی برساوشی (۴ روز پیش از اوج بارش) 📷 اختیاری: کارگاه عملی عکاسی از طبیعت، مناظر و آسمان شب مدرس: فرشاد شبستری
1950000 ریال

تور زمینی وان ترکیه

تور 3شب و چهار روز 🤗 حرکت 5 شهریور از مازندران _ساری مسیر حرکت : ساری _ قائمشهر _بابل_آمل_تهران برگشت 10 شهریور 😃 خدمات: سه شب و چهار روز اقامت : هتل 4 ستاره بیمه توریستی لیدر کارت دار اتوبوس 25 صندلی vip تخت شو ترانسفر / و.... . 🏤 هتل 4 ستاره کاله گلد 🏢 .
13000000 ریال

تنگه دار نوشهر

چرا تنگه دار؟ فرصت رودخانه نوردی و چالش با جریان آب در این رودخانه برای‌تان فراهم است. مکان بسیار خنکی برای آب‌بازی، آبتنی و تفریح در تابستان است. در حاشیه جنگل باصفای خانیکان قرار گرفته و امکان گردشی جنگلی و کمپ در طبیعت را نیز برای‌تان مهیا می‌کند. در فاصله کمی از شهرهای نوشهر و چالوس و جاذبه‌های تماشایی شمال ایران است. تنگ دار طبیعتی زیبا دارد و به دلیل وجود گیاهان و درختانی که شاخه‌های‌شان بر تنگه سایه انداخته است، از سایر هم نوعانش متفاوت است.
700000 ریال